SEKČNÍ GARÁŽOVÁ VRATA

Sekční garážová vrata nabízí jedno z nejlepších a nejdostupnějších řešení pro uzavření garážových vrat. U těchto typů vrat se dokonale podařilo skloubit ty nejlepší užitkové a funkční vlastnosti, minimální hlučnost a tou největší výhodou je fakt, že v garáži nezaberou prakticky žádné místo.

Sekční garážová vrata patří mezi nejoblíbenější produkt mezi běžnými i náročnějšími uživateli. Pokud se ptáte, proč tomu tak je, tak hlavně díky užitkovým vlastnostem, velkému výběru variant panelů a poměrně velkému množství doplňků – díky tomu jsou sekční garážová vrata tolik oblíbenou možností.

Plášť sekce tvoří ve většině případů galvanizovaný plech s poplastovaným povrchem – právě díky poplastovanému povrchu si můžete barvu sekčních vrat zvolit sami, tak aby dokonale zapadala i exteriéru celého domu. Což je další nesmírná výhoda sekčních garážových vrat. Konstrukci pat tvoří galvanizovaná ocel, která prošla povrchovou úpravou, která se nazývá pozinkování.

Pokud hledáte jedno z nejlepších možných vstupů pro garáž, sekční garážová vrata nabízejí jednak plno možností, ale také výhod. U tohoto typu vrat se podařilo dokonale skloubit ty nejlepší užitkové vlastnosti s minimální hlučností, minimálním prostorem, který právě díky vhodně zvolené konstrukci zabírají a také mají další výhodu – kterou je nadstandardně kvalitní tepelná izolace, což se řadí na první příčky výhod.

Sekční garážová vrata jsou sestavena z kompaktních sendvičových sekcí, které mají právě těsnění v horních částech jednotlivých sekcí a díky tomu do sebe dokonale zapadají a prostup tepla přes tyto v vozovkách nejkritičtější místa prakticky žádný není. Navíc nabízejí dlouhou životnost, moderní a designové provedení a možnost zvolit si z několika barev.

Výhody sekčních garážových vrat

Pokud stojíte před otázkou, jaký systém otevírání garážových vrat zvolit, rozhodně si přečtěte následující výhody, které Vás utvrdí v kvalitách nabízených právě sekčními garážovými vraty.

1. Moderní design, praktičnost a jednoduchost

Pokud si stavíte dům, rozhodně dbáte na detaily, sladěnost, modernost a celkový dojem jak v interiéru, tak i exteriéru. Před domem máte krásné květiny, vzrostlé stromky, za domem dětské hřiště, krásnou terasu a vyhřátý bazén. V přední části se ve většině případů nachází vjezd do garáže, který rozhodně není vhodné podceňovat. Díky sekčním garážovým vratům, které můžete velmi snadno vybrat zvolíte ideální možnost pro snadné, moderně vypadající, funkční, a hlavně tiché ovládání vstupu do garáže.

2. Minimální nároky na samotnou údržbu

V dnešní moderní době jsou nejvíce zajímavé věci, služby a produkty, které jsou bezúdržbové – tedy ty, o které se prakticky nemusíme starat. Necháme si je odborně nainstalovat, nastavit a dále už jen k naší spokojenosti používáme. A je jedno, zda se jedná o pračku, myčku, ovládání světel přes mobilní aplikace nebo sekční garážová vrata, které nepotřebují prakticky řádnou údržbu, a ještě k tomu jsou maximálně tiché, bezporuchové a hlavně bezproblémové. Třešničkou na dortu je moderní vzhled, který jenom podtrhává kvalitu.

3. Bezpečnost a odolnost

Další výhodou je bezesporu bezpečnost. Díky tomu, že se jednotlivé sekce zasunutí ke stropní části garáže je minimální možnost úrazu při otevírání a zavírání. Pochopitelně mají napříč celou řadou výrobců i možnost nastavit automatické vypnutí, pokud garážová vrata detekují pohyb v prostoru zasunutí jednotlivých sekcí – tedy pokud budete pod vraty stát, rozhodně se nezavřou. Nemusíte mít strach o všudypřítomné pobíhající malé děti, které jsou právě nejčastěji v okolí vrat. Které malé dítě by nefascinovalo právě zasunování garážových vrat, že?

4. Široká škála barevného provedení.

V neposlední řadě nesmíme zapomenout jak na praktičnost, modernost, jednoduchost, ale také i celou škálu barevného provedení, které můžete dokonale kombinovat s barevnými prvky, které jsou jednak na fasádě Vašeho domu, nebo v jeho okolí. Pokud máte exteriér laděn do světlých barev – rozhodně není problém zvolit světlé barvy. Pokud máte na druhou stranu tmavě šedou fasádu, určitě nebudete chtít mít červené sekční garážové vrata. Tmavě šedé vrata? Ideální možnost, kterou podtrhnete celkový dojem při pohledu na Vaše nové hnízdečko.

Vysoká kvalita se zárukou

Poskytovat v dnešní době záruční, ale i pozáruční servis je velkou výhodou, jelikož zákazník vidí, že společnost, kterou si pro realizaci svého projektu vybral je spolehlivá, a navíc ji může doporučit dalším lidem.

V tomto případě se jedná o záruky poskytované jak na celou konstrukci uchycení, ale také i na odolnost a pevnost použitých materiálů, kvalitu povrchové úpravy a dalších několik věcí. Pokud si chcete do své garáže nechat namontovat sekční garážová vrata, rozhodně dbejte na reference dané společnosti. Například naše reference jsou více jak 18 let zkušeností a stovky spokojených zákazníků po celé České republice. To mluví za vše, a proto si můžete zvolit naše zaručené služby, se kterými budete spokojeni i vy.

Komfort

Představte si situaci – vracíte se s celou rodinou z výletu a bohužel po cestě domů začíná pršet – přijedete před dům a stále prší.
Za normálních podmínek vylezete z auta do deště, jdete otevřít bránu do dvůr domů a dále garážová vrata. Celý promáčený se vracíte do auta a zajíždíte do garáže. Hrozná představa, také vám běhá mráz po zádech?

Praktická stránka garážových vrat

Další možností je mít sekční garážová vrata, které můžete například nakombinovat s posuvnou bránou, kterou umíme pochopitelně také vyrobit a nainstalovat. Všechno můžete ovládat k Vaší spokojenosti přes jedno dálkové ovládání. Tedy po návratu z výletu nemusíte promáčený běhat po dvoře a otevírat jednotlivá vrata. Ale hezky přes tlačítko na ovladači nechat otevřít sekční garážová vrata a suchou nohou být doma.

Nezávazná objednávka sekčních garážových vrat