ROLOVACÍ GARÁŽOVÁ VRATA

Rolovací garážová vrata se otevírají svisle nahoru, což je nesmírně velká úspora místa. Celá srolovaná vrata jsou uložena v prostoru pod stropem – jedná e o skvělé konstrukční řešení, které poskytuje maximální užitnou plochu v samotné garáži. Tvar otvoru pro umístění rolovacích garážových vrat nehraje při instalaci žádnou roli – vrata se vejdou do každého prostoru - díky tomu odpadá starost, zda je otvor pravoúhlý, zkosený nebo jinak orientovaný.

Garážová vrata by svým vzhledem měla zcela jistě korespondovat s vnějším vzhledem celého domu a exteriéru. Pokud hledáte ideální možnost vrat do garáže - rolovací garážová vrata jsou jedna z možností, která se Vám budou zamlouvat jak svým vzhledem, ale také hlavně funkčností, snadným ovládáním a praktickou stránkou věci.

Jsme na trhu více jak 18 let a svým spokojeným zákazníkům nabízíme plný servis co se našich služeb týče. Rádi přijedeme, vše změříme, a hlavně poradíme nejlepší možnou variantu a způsob užívání pro Vaše možnosti. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a chceme svým zákazníkům poskytoval plný servis, a to jak záruční, tak i pozáruční - kdy rádi přijedeme a budeme řešit operativní problémy a překážky.

Rolovací garážová vrata jsou velmi lehká, pevná a hlavně tichá – což jsou hlavní parametry, díky kterým se zákazníci pro tuto možnost rozhodnou. Dále zabírají minimum místa, což je další plus pro rolovací garážová vrata. Dále nevyžadují dodatečný prostor pro otevírání což je vhodné hlavně v případech, kdy je pro realizaci velmi málo místa a řeší se schování garážových vrat.

Profily, které se používají nejčastěji pro samotnou výrobu jsou z pevných hliníkových lamel o výšce 77 milimetrů s polyuretanovou výplní a nově také s lamelou 55 milimetrů. V neposlední řadě je možnost vybrat si z celé řady barevného provedení, díky kterému si můžete zvolit vhodnou barvu k Vašemu exteriéru celého domu. Odemykání na dálkové ovládání je pak samozřejmostí, na kterou si velmi rychle zvyknete a budete rád, že jste se pro tento systém otevírání garážových vrat rozhodli.

Výhody rolovacích garážových vrat

Jestliže stojíte před otázkou, jaká garážová vrata zvolit a přikláníte se k možnosti rolovacích garážových vrat – zde je několik stěžejních bodů, které Vám zcela jistě pomohou se rozhodnout a vybrat vhodnou variantu pro Vaše potřeby a hlavně dlouholeté spokojené používání. Rolovací garážová vrata mají celou řadu výhod, a to jak v prvním bodě snadnou instalaci až po nízkou náročnost na údržbu, ale také možnosti barevného sladění s okolní budovou nebo snadný servis.

1. Snadné instalace

Instalace rolovacích garážových vrat je velmi snadná, rychlá, a hlavně její výhodou je fakt, že nepotřebuje žádné stavební úpravy, které dobu realizace zbytečně prodlužují a samotná instalace je i o tyto práce dražší. Již při první návštěvě si vše změříme, navrhneme ideální řešení a jakmile budou rolovací garážová vrata připravena i instalaci – přijedeme a za několik okamžiků jsou vrata připravena k dlouhodobému používání. Instalace je nesmírně jednoduchá, a to hlavně díky tomu, že není potřeba jako u konkurenčních způsobů vrtat například konstrukci do stropu garáže a dělat další práce navíc.

2. Nízké nároky na údržbu vrat

Dá se s klidným svědomím říci, že údržba rolovacích garážových vrat je prakticky nulová.
I když garážová vrata používáte několikrát za den, a to i za zhoršených podmínek jako je déšť nebo hluboká zima - jejich poruchovost je velmi minimální.
To je další kritérium, proč si čím dál tím více zákazníků volí právě tento systém garážových vrat.
Snadné na používání a s minimálními nároky na údržbu.


3. Široká paleta barev

Další výhodou rolovacích garážových vrat jsou jejich barevné možnosti – díky kterým dokonale nakombinujete vzhled exteriéru. Barvy jsou v několika odstínech, takže je velmi pravděpodobné, že se přesně trefíte do odstínu například okenních rámů u domu. Jsou to vesměs drobnosti, nicméně drobnosti, které nesmírně potěší a doslova a do písmene lahodí oku. Pokud si tedy zvolíte rolovací garážová vrata – můžete si vybrat jejich barvu podle libosti a přání.

4. Snadná výměna lamel

Pokud dojde například k prasknutí lamely na rolovacích garážových vratech – je zde jejich snadná výměna, což je nesmírná výhoda oproti jiným systémům zavírání garáží. Lamela může prasknout díky nepříznivým jevům, nebo pokud Vám do ni například někdo najede nebo způsobí škodu jiným způsobem. Celý systém rolování se pouze odemkne, vymění se požadovaná lamela za novou, funkční a nepoškozenou – vše se smontuje zpátky a máme vyhráno.

5. Úspora místa

Rolovací garážová vrata mají další poměrně podstatnou výhodu v tom, že se celá brána sroluje do kastle, která je umístěna u stropu.
Kastle není pochopitelně nikterak velká a neohrabaná, ale jedná se o drobnou schránku, ve které je namotaná právě roleta. Díky tomu nepotřebujete řešit prostor na stropě garáže, složité zachycení konstrukce – vše vyřešíte velmi snadno, rychle, pohodlně a hlavně efektivně.
Celý prostor za bránou garáže je možný používat, což je ve stísněných podmínkách neskutečné pozitivum.

6. Komfort a jednoduché ovládání

Ovladače jsou v dnešní moderní době prakticky všude okolo nás – jedná se o všudypřítomné pomocníky, díky kterým si jednak můžete otevírat okenní žaluzie, ale také další části domu - pozadu nejsou rozhodně ani rolovací garážová vrata, která se snadno, rychle a hlavně nesmírně potichu dají ovládat také pomocí dálkového ovladače, které si necháte v autě a po příjezdu stačí zmáčknout jedno tlačítko a rolovací vrata se sami otevřou a po projetí automobilu automaticky sami zavřou. Jednoduché, praktické a nesmírně návykové. Standardně se dá dodat hned několik ovladačů pro každého člena rodiny, takže nemusíte mít strach, že se budete o ovladače hádat. :-)

Kvalita a spokojenost

Komfortní ovládání věcí v běžném životě vede ke spokojenému zákazníkovi, který se bude vracet, a hlavně doporučovat služby dále a dále. Jsme na trhu 18 let, za sebou máme celou řadu spokojených zákazníků a jasnou představu co chceme poskytovat. Kvalitní, rychlé, a hlavně spolehlivé služby, které budou užitečné pro uživatele. Například tichost a rychlost rolovacích garážových vrat je fakt, který si zamilujete a usmějete se při pomyšlení na staré rozvrzané brány, které si pamatujete například z dětství.

Nezávazná objednávka rolovacích garážových vrat