PRŮMYSLOVÁ VRATA

Průmyslová vrata jsou určeny především pro velmi náročné a často i nepřetržité provozy, kde je vysoká intenzita používání. Zde jsou kladeny velmi vysoké nároky na životnost, ale také funkčnost a v první řadě i bezpečnost. V praxi se průmyslová vrata používají i v běžných garážích, a to hlavně díky vlastnostem a bezpečnostním složkám, na které jsou kladeny ty nejvyšší nároky. V naší nabídce naleznete veliká vrata do haly, skladů, ale i nestandardní průmyslová vrata.

Průmyslová vrata jsou navrhována tak, aby vydržela používání za těch nejhorších a nejnáročnějších podmínkách, jaké si umíte představit. Průmyslová vrata jsou používány hlavně v nepřetržitých provozech jako jsou hasičské a policejní stanice. Každá výrobní hala by měla mít odolné průmyslové vrata, která budou spolehlivá, odolná, připravená na každodenní použití a to hlavně díky odolným, pevným a moderním materiálům.

Nejčastěji jsou používány průmyslová vrata hlavně ve výrobních halách, skladech, garážích, ale i autosalonech, výstavních pavilonech, ale i třeba mycích linek. Všechny zmíněné provozy jsou náročné a často používané.

Díky spolehlivé tepelně-izolační vlastnosti se můžete spolehnout na moderní vrata, která zcela jistě odpovídají svojí ceně a díky nadstandardním záručním podmínkám jsou vhodné i pro ty nejnáročnější zákazníky. Pokud i vy kladete vysoké nároky, průmyslová vrata jsou ideální volbou.

Výhody průmyslových vrat

Průmyslová vrata se hodí, jak bylo zmíněno do náročnějších provozů, do výrobních hal a jedná se často o několikanásobně větší vrata, než která používáte u své garáže. Díky zvoleným pevným a odolným materiálům se jedná o oblíbenou možnost například i pro autosalony, výrobní linky a prostory, kde je potřeba velkých průmyslových vrat.

Výhody průmyslových vrat jsou hlavně jejich spolehlivost, ale také možnost zvolení barevného provedení a úspora místa – ano přesně tak. Úspora místa i při tak velkých vratech je zcela běžná praxe, kterou si zamilujete!

1. Maximální bezpečnost a kvalitní pohony

V samotném úvodu je zmíněno, že jsou průmyslová vrata používány hlavně v nepřetržitých provozech za náročných podmínek – proto jsou vrata vyráběny z těch nejodolnějších, pevných materiálů, které splňují veškeré bezpečnostní podmínky, které jsou pro tyto provozy kladeny. V první řadě je potřeba se zaměřit na tepelnou prostupnost, rychlost otevření a zavření a každodenní otevírání a zavírání.

2. Ekonomický a rychlý provoz

Díky celkově jednoduchému systému lze rolovací garážová vrata velmi snadno, a hlavně rychle opravit.
Pokud dojde například k jejich poškozením, a to třeba díky nechtěnému nabourání autem - během několika málo okamžiků jsme schopni zajistit servis. Za pár okamžiků budou lamely vyměněny a průmyslová vrata jsou připravena pro další bezproblémové používání.

3. Úspora místa

Průmyslová rolovací vrata mají prakticky nulové požadavky na prostor, a to jak pro samotnou montáž, tak i provoz. Díky úspoře místa a důmyslnému rolování získáte dokonalý prostor, který můžete využít až ke stropu - oproti jiným řešením, kdy jsou potřeba dlouhé hodiny instalování konstrukce a další práce, které právě díky rolovacímu systému odpadají. V dnešní době je potřeba efektivně využít každé místo, které díky tomuto systému snadno využijete.

4. Velká škála lamel a barev

Pokud si myslíte, že když se jedná o velká průmyslová vrata, nebude v žádném případě brán zřetel na design a celkově vypadající vhled – jste na omylu. I tento druh vrat může být moderní, světlý, ale i tmavý nebo třeba barevně nakombinovaný podle přání a potřeb zákazníka. Jelikož se jedná o opravdu velká vrata, která jsou mnohdy vysoká více jak pět metrů, je potřeba zajistit prostup světla – což rozhodně není problém se kterým bychom si nevěděli rady.

Potřebujete protipožární vrata?

Nejen protipožární, ale i kouřotěsná posuvná vrata je potřeba do určitých provozů. Jedná se o bezpečností podmínky, které musejí být striktně dodržovány, což má za následek jediné – kontaktovat nás pomocí e-mailu nebo telefonu a o zbytek se postaráme my. Zajistíme realizaci protipožárních vrat, které budou mít například prostup pro průchod osob, ale i průjezd vozíků a dalších menších strojů, a to celé bez nutnosti otevírat celá obrovská vrata. S každým problémem si umíme poradit a efektivně ho vyřešit. I z obyčejných vrat jsou udělat multifunkční vrata, která budou efektivní na používání, ale hlavně budou splňovat veškeré bezpečností vlastnosti a požadavky.

Záruka, poradenství a výroba na míru

Jelikož se nejedná o žádná malá vrata, ale vrata, která dosahují do výšky až pěti metrů je potřeba dbát na tu nejvyšší možnou kvalitu, celkově pevné a odolné provedení. Díky tomu je potřeba dodržovat jistou záruku poskytovaných služeb a hlavně poradenství, které při tomto projektu probíhá.

Nezávazná objednávka průmyslových garážových vrat