KŘÍDLOVÁ GARÁŽOVÁ VRATA

Pokud nechcete volit variantu sekčních garážových vrat, další možností jsou dvoukřídlá garážová vrata. Jedná se o dokonalou alternativu, kterou si oblíbilo poměrně hodně uživatelů díky svoji praktičnosti, snadnému ovládání a modernímu vzhledu. Dvoukřídlá vrata přinášejí nové možnosti, na které se společně podíváme a postupně si je představíme a popíšeme.

Hledáte alternativu k sekčním garážovým vratům? Ideální možnost jsou právě dvoukřídlá garážová vrata, která mají plno výhod. Jedná se o naprostou klasiku v tom, že rozhodně zapomeňte na stará oprýskaná vrata, které měl Váš dědeček na garáži on. Dnešní moderní technologie umožňují neskutečný pokrok kupředu, takže i v uvozovkách tak banální věc jako jsou právě vrata do garáže se mohou v mžiku stát moderním doplňkem.

Dvoukřídlá garážová vrata jsou konstruovány z uzavřených pozinkovaných profilů, kdy jsou jednotlivé díly spojeny šrouby a výplň je z pozinkovaného plechu. Plech je navíc potažený ještě polyesterovou barvou nebo krycí fólií s imitací například dřeva. Sami tedy vidíte, že dvoukřídlá garážová vrata mohou mít moderní design, který si uživatel zvolí podle svých potřeb a možností.

Vrata mohou být pochopitelně zateplená – což je velmi oblíbené rozšíření, které se stává trendem. Lidé mají v garáži například i dílny, kde chtějí mít pro práti teplo – a právě díky zatepleným dvoukřídlým garážovým vratům se jim dostaví spokojenosti. Skvělé je také to, že zateplení není z vnitřní strany nikterak vidět, jelikož ho z vnitřní strany překrývají bílé PVC panely. Tepelné mosty jsou díky této technologii limitovány, což je další výrazné plus.

Dvoukřídlá vrata je možnost vybavit i po stránce komfortu a také bezpečnosti. Samotný vzhled nemusíte měnit jenom barvou, ale také i celkovým provedeným, kdy jsou plechy vedeny buď vodorovně nebo svisle. Nebojte se vyslovit Vaše přání. Pokud budou v našich silách, rádi je zrealizujeme. Za sebou máme silnou základnu 18 let zkušeností a řad spokojených zákazníků.

Výhody dvoukřídlých garážových vrat

Dvoukřídlá garážová vrata jsou na našem trhu desítky let – nicméně za tak dlouhou dobu prošla poměrně hodně velkou obměnou, modernizací, což jsou velmi významné změny, které jednak zpříjemní používání, ale změny mají také velký dopad na kvalitu zpracování a celkovou bezpečnost.

1. Prostor navíc ve Vaší garáži

Pokud zvolíte jak jednokřídlá garážová vrata nebo i dvoukřídlá garážová vrata, jedno je jisté – celý systém Vám nevezme prakticky žádný prostor z Vaší garáže, což je nesmírná výhoda tohoto systému. Dvoukřídlá garážová vrata jsou pevně ukotveny ke garáži a nabízejí plné otevření přes celou dveřní část. Tento typ garážových vrat se obzvláště hodí ke starším garážím, které renovujete a kterým chcete dát novější, modernější vzhled. Vrata se vždy dodávají včetně vlastního rámu, ale většinou nic nebrání tomu, aby se při rekonstrukci nová vrata nainstalovala do otvoru, aniž by se demontoval původní rám.

2. Výroba dle Vašeho přání

Díky jednoduchému systému, modernímu provedení a celkovému vzhledu jsme schopni Vám přímo na míru udělat to nejlepší řešení k Vašim možnostem.
Jde o to, že dvoukřídlá garážová vrata nemají žádný sofistikovaný systém, který by byl náročný na samotnou údržbu, ale hlavně funkčnost. Díky tomu, že tento systém jsou prakticky jenom dvě křídla, které se otevírají můžete si zvolit jednak izolační zateplení, ale také i vnější materiál, a hlavně jeho barevné provedení. Drobnost, díky které můžete skvěle sladit dvoukřídlá garážová vrata právě s exteriérem okolních budov.

3. Bezpečnost

Díky moderně strukturovanému vzhled, osvědčení a roky testované výrobní technologii dvoukřídlá garážová vrata nabízejí bezpečnost při používání, ale také pevnost, odolnost a celkově dlouhodobé používání bez větších zásahů na údržbu.
Rám a konstrukce křídla jsou vyrobeny z pozinkovaných profilů, které mají atesty, a hlavně jsou stavěny na dlouhodobé používání i za těch nejhorších podmínek jako jsou silný déšť nebo velký mráz.
Dvoukřídlá garážová vrata Vás nikdy nenechají na holičkách a to díky svoji funkčnosti a odolnosti.

4. Kompletní výbava

Pokud si myslíte, že dvoukřídlá garážová vrata jsou jenom obyčejná vrata, která nemohou ničím urazit, ale také ničím překvapit – poměrně hodně se pletete. Jedná se o moderní provedení vrat, které nabízí například celou řadu příslušenství, maximální výhody, ale také dálkové ovládání, díky kterému nebudete muset při parkování vylézat například při dešti z auta, což je nesmírně velká výhoda, kterou Vám každý potvrdí. Kompletní výbavu je možnost ke garážovým vratům dokoupit a pokud o ni budete mít zájem, velmi rádi Vám vypracujeme cenovou nabídku přímo na míru Vašim potřebám a přáním.

Vysoká kvalita s rozumnou zárukou

Pokud se na dvoukřídlá garážová vrata podíváme z praktické stránky – zde není žádný složitý systém pro uchycení, rolování, skrývání sekcí a celé brány dovnitř do garáže a další věci, které mohou být při nevhodně zvolených materiálech poruchové a náchylné na poškození. Tento způsob otevírání je klasický a neobsahuje tolik vymožeností a součástek, které jsou náchylné na poškození.

V tom případě máte díky dvoukřídlým garážovým vratům ideální možnost zvolit si jako systém pro otevírání právě tento typ, který získáte s rozšířenou zárukou, ale také vysokou kvalitou zpracování, díky použitým materiálům.

Praktická stránka s možností rozšíření

Díky snadnému systému uchycení, který je prakticky stejný jako u vstupních dveří do Vašeho domu získáte u dvoukřídlých garážových vrat ideální možnost otevírání, které je prakticky bezúdržbové, ale hlavně krásně tiché, moderní a s možností zvolit si celkové provedení a vzhled podle vlastních potřeb. Ideální možnost doslova a do písmene si vyladit venkovní vzhled vrat podle vašich představ.

Celkové provedení

Kromě zateplení a dalších rozšíření jako je automatické ovládání atd. si můžete zvolit i celkové provedení. Chcete, aby dvoukřídlé garážové vrata měly v určité části prosklení a bylo vidět dovnitř? Nebo aby okno bylo z mléčného skla a pouze a jenom propouštělo světlo dovnitř? Rozhodně ani jedno, ani druhé není problém – rádi Vám zpracujeme individuální cenovou nabídku přímo podle Vašich potřeba těch největších přání.

Nezávazná objednávka křídlových garážových vrat